Kurumsal

Sarı Gelin Moda Evi Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'nin en hızlı gelişen sanayisi ve modasıyla metropol şehri olan Gaziantep'te kurulmuştur.


Sarı Gelin Moda Evi, 1990 yılında Songül MUŞLU tarafından, 40 adet gelinlik alınarak ticarete başlamıştır. 1998 yılında ise Sarı Gelin Moda Evi olarak Showroom'u açmıştır.
2000 yılında,  Sarı Gelin Moda ve Tekstil Fabrikası'nı kurarak Gaziantep ve çevresinde şubeler açarak perakende ve toptan satışa başlamıştır. Songül MUŞLU, firmanın genel müdürü olarak görevini sürdürmektedir.


Sarı Gelin Moda Evi, profesyonel bir kadro ile çok çeşitli modellerde gelinlik, abiye, kına elbiseleri üzerine üretim yapmakta olup, ürünlerimizi Almanya, İngiltere ve Türkiye'nin tüm komşu ülkelerine ihraç edilmektedir.


Sarı Gelin Moda Evi, her geçen gün üretim ve pazarlama ağını genişleterek, yerli ve yabancı müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutma, siparişlerin zamanında üretimi ve teslimi ve asla taviz mermediğimiz kalite anlayışımız sayesinde tekstil ve moda sektörünün geniş rekabet ortamında Sarı Gelin Moda Evi'i aranan şirketler durumuna gelmiştir.


Sarı Gelin Moda ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi'nin ana hedefi, daima müşteri odaklı çalışmaktır. Bu nedenle pazarın ihtiyaçlarını, beklentilerini belirleyip bu ihtiyaç ve beklentilere göre de üretimini yönlendirmesidir.